Ronaldo tallet me gazetarin e Juventusit në transmetim direkt – Lajmi.net
Ronaldo tallet me gazetarin e Juventusit në transmetim direkt
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:58, 13 September 2018
Ronaldo është tallur me gazetarin e klubit.

Cristiano Ronaldo ka krijuar momente zbavitëse në stërvitjet e Juventusit.

Portugezi është tallur me gazetarin e klubit, përcjellë “Lajmi.net”.

Derisa ky i fundit po e bënte një “stand-up” para kamerës, Ronaldo i shfaqet prapa shpinës duke u tallur me të.

Sigurisht gazetari nuk e vërente dhe vazhdoi me informacionet për rreshtimin e Juves në ndeshjen e së dielës ndaj Sassuolos. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO