Prishet “grupi i Luizit”, Efi eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Efi është eliminuar nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova. Eliminimi ka ardhur pasi që Dea Michele i është dhënë mundësia të dërgojë në nominim tre banorë, shkruan lajmi.net. Dea ka zgjedhur që të dërgojë në nominim Efin, Luizin dhe Kiarën. Deas i është ofruar kjo mundësi pasi që kishte fituar në testin e inteligjencës…

ShowBiz

05/02/2023 00:15

Efi është eliminuar nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Eliminimi ka ardhur pasi që Dea Michele i është dhënë mundësia të dërgojë në nominim tre banorë, shkruan lajmi.net.

Dea ka zgjedhur që të dërgojë në nominim Efin, Luizin dhe Kiarën.

Deas i është ofruar kjo mundësi pasi që kishte fituar në testin e inteligjencës si sfidë javore nga Big Brother. /Lajmi.net/