Pamje nga vendi në Fushë Kosovë ku u plagosën dy gra

Një plagosje e dyfishtë me armë zjarri ka ndodhur sot në Fushë Kosovë. Viktimat, që të dyja i përkasin gjinisë femërore, shkruan lajmi.net. Nga Policia kanë konfirmuar se të njëjtat janë dërguar për trajtim mjekësor pas plagëve të marra. I dyshuari ndërkaq është identifikuar nga Policia dhe tanimë po punohet për arrestimin e tij. Lajmi.net…

Lajme

28/01/2023 12:44

Një plagosje e dyfishtë me armë zjarri ka ndodhur sot në Fushë Kosovë.

Viktimat, që të dyja i përkasin gjinisë femërore, shkruan lajmi.net.

Nga Policia kanë konfirmuar se të njëjtat janë dërguar për trajtim mjekësor pas plagëve të marra.

I dyshuari ndërkaq është identifikuar nga Policia dhe tanimë po punohet për arrestimin e tij.

Lajmi.net ju sjell pamje nga vendi ku ndodhi rasti: