Olta i jep urdhër Kristit të nominojë Maestron dhe Kiarën, publiku kap momentin

Ky edicion i “BBVA” është ndër më të komentuarit ndonjëherë. Ani pse është kundër rregullave, banorët bisedojnë nominimet e tyre, shkruan lajmi.net. Olta duket se ka filluar edhe tu japë urdhra grupit të saj, teksa ia thotë Kristin dy emra, ato janë Maestro dhe Kiara. Kjo ndodhi para “prime-t” dhe nuk iu ka ikur publikut.…

ShowBiz

07/02/2023 23:19

Ky edicion i “BBVA” është ndër më të komentuarit ndonjëherë.

Ani pse është kundër rregullave, banorët bisedojnë nominimet e tyre, shkruan lajmi.net.

Olta duket se ka filluar edhe tu japë urdhra grupit të saj, teksa ia thotë Kristin dy emra, ato janë Maestro dhe Kiara.

Kjo ndodhi para “prime-t” dhe nuk iu ka ikur publikut.

Ndryshe, sonte i eliminuari ishte Amos./Lajmi.net/

@showvideo2

♬ original sound – Show