“Mos i kallxo Dj Geek-ut”, Dafina ka një kërkesë të veçantë ndaj fansit

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri vazhdon me pjesëmarrjen e saj në koncerte dhe mbrëmje muzikore. Së fundmi një video e artistes nga një koncert është virale në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Daffy dhuron një zemër prej së largu një fansi të saj, por që me shaka i kërkon të mos i tregojë partnerit të saj, Dj…

ShowBiz

05/08/2022 20:19

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri vazhdon me pjesëmarrjen e saj në koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Së fundmi një video e artistes nga një koncert është virale në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Daffy dhuron një zemër prej së largu një fansi të saj, por që me shaka i kërkon të mos i tregojë partnerit të saj, Dj Geek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lyrics.xx__

“Mos i kallxo Dj Geek-ut, okej?”, iu drejtua ajo.

Ndryshe artistja para disa ditësh lansoi projektin muzikor ‘Dhimbje Dhimbje’ ku u pëlqye shumë nga publiku. /Lajmi.net/