Marigona dhe Robin Krasniqi se shpejt prindër për herë të dytë

Modelja e njohur Marigona Krasniqi është në pritje të ëmbël. Ajo ka zbuluar se është në muajin e katërt të shtatzënisë, shkruan lajmi.net Bukuroshja në një postim në Instagram ka thënë që mëzi po pret që të takojë foshnjën e saj. “Po, fëmija i dytë është rrugës. Mezi pres ta takojë”, ka shkruar modelja. Kujtojmë…

ShowBiz

29/05/2024 16:59

Modelja e njohur Marigona Krasniqi është në pritje të ëmbël.

Ajo ka zbuluar se është në muajin e katërt të shtatzënisë, shkruan lajmi.net

Bukuroshja në një postim në Instagram ka thënë që mëzi po pret që të takojë foshnjën e saj.

“Po, fëmija i dytë është rrugës. Mezi pres ta takojë”, ka shkruar modelja.

Kujtojmë se Marigona është e martuar me boksierin Robin Krasniqin dhe janë prindër të një djali./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi