Incident në “BBVA”, Tea dhe banori i ri thyen kolltukun mbrëmë gjatë spektaklit

Gjatë “prime-t” të kaluar, në “Big Brother VIP Albania”, ka ndodhur një incident. Teksa ishte fundi i spektaklit, kolltuku në të cilin ishte ulur gazetari Bledi Mane dhe Tea Trifoni ishte thyer, shkruan lajmi.net. Derisa po bëhej gati transmetimi i një klipi, papritmas u dëgjua zhurma e kolltukut dhe Olta e cila u tremb meqë ishte…

ShowBiz

08/02/2023 09:27

Gjatë “prime-t” të kaluar, në “Big Brother VIP Albania”, ka ndodhur një incident.

Teksa ishte fundi i spektaklit, kolltuku në të cilin ishte ulur gazetari Bledi Mane dhe Tea Trifoni ishte thyer, shkruan lajmi.net.

Derisa po bëhej gati transmetimi i një klipi, papritmas u dëgjua zhurma e kolltukut dhe Olta e cila u tremb meqë ishte më pranë Teas dhe Bledit.

Tea dhe Bledi u çuan menjëherë nga kolltuku duke shtuar se kjo ndodhi për syrin e keq.

Kjo situatë shkaktoi të qeshura të shumta te banorët e po ashtu edhe në studion ku po moderonte Osmani./Lajmi.net/

@original_pizza97

#viral #bigbrother #luizejlli #bigbrother

♬ original sound – original pizza

@marinelalacka

#fyp #viral #foryoupage #bigbrothervipalbania

♬ original sound – Marinela Lacka