Gruaja e Ermal Fejzullahut bëhet me veturë luksoze të vitit 2021

Jeta e çiftit Ermal dhe Ariana Fejzullahut vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

ShowBiz

12/05/2022 22:07

E kjo për arsye të luksit që kanë ata në jetën e tyre, shkruan lajmi.net

Në rrjete sociale dyshja shpesh herë ndajnë imazhe të shtëpisë, udhëtimeve apo veturave.

Ndërsa së fundmi Ermali ka njoftuar se Ariana është bërë me veturë të re dhe luksoze.

“Urime”, është mbishkrimi i këngëtarit.

Ndërsa vetura i përket vitit 2021 dhe është Mercedes AMG GLE.   /Lajmi.net/