Genoa interesohet për Adnan Januzajn

Skuadra italiane, Genoa, është e interesuar për futbollistin Adnan Januzaj. Lojtarit i ka skaduar kontrata me Real Sociedadin dhe për rrjedhojë i duhet të gjejë një ekip të ri së shpejti. Promocionale.it raporton se ky transferim nuk do të jetë aq i lehtë pasi lojtari kërkon pagë të madhe. Mbetet të shihet se si do…

Sport

16/08/2022 10:39

Skuadra italiane, Genoa, është e interesuar për futbollistin Adnan Januzaj.

Lojtarit i ka skaduar kontrata me Real Sociedadin dhe për rrjedhojë i duhet të gjejë një ekip të ri së shpejti.

Promocionale.it raporton se ky transferim nuk do të jetë aq i lehtë pasi lojtari kërkon pagë të madhe.

Mbetet të shihet se si do të përfundojë kjo situatë. /Lajmi.net/