Formacionet zyrtare: Serbia – Zvicra

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Serbia – Zvicra. Zvicra kërkon biletën për fazën tjetër sot ndaj serbëve, shkruan lajmi.net. Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri luajnë për fitore dhe kualifikim tutje sot. Ndeshja në mes tyre fillon nga ora 20:00. Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare./Lajmi.net/ Serbia:               …

Sport

02/12/2022 18:41

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Serbia – Zvicra.

Zvicra kërkon biletën për fazën tjetër sot ndaj serbëve, shkruan lajmi.net.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri luajnë për fitore dhe kualifikim tutje sot.

Ndeshja në mes tyre fillon nga ora 20:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare./Lajmi.net/

Serbia:                                                                                                           Zvicra: