Elvana Gjata bashkë me fansat i këndojnë këngën e ditëlindjes babait të saj nga festivali ‘Sunny Hill”

Elvana Gjata, njëra nga artistët më të dashura për publikun shqiptar është aktive me koncerte e mbrëmje muzikore. Mbrëmë, Elvana këndoi në festivalin ‘Sunny Hill’ ku dhe elektrizoi publikun me përformancen e saj, shkruan lajmi.net. Shkak i angazhimeve profesionale artistja nuk mundi të ishte pranë babait të saj në festën e ditëlindjes për ta uruar.…

ShowBiz

05/08/2022 18:06

Elvana Gjata, njëra nga artistët më të dashura për publikun shqiptar është aktive me koncerte e mbrëmje muzikore.

Mbrëmë, Elvana këndoi në festivalin ‘Sunny Hill’ ku dhe elektrizoi publikun me përformancen e saj, shkruan lajmi.net.

Shkak i angazhimeve profesionale artistja nuk mundi të ishte pranë babait të saj në festën e ditëlindjes për ta uruar.

Mirëpo, nëpërmjet një videoje në ajo bashkë me gjithë të pranishmit ia kënduan këngën e ditëlindjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

“Gëzuar ditëlindjen Babi !Je me i shtrenjti im!”, shkroi ajo krahas videos që ndau në ‘Instagram’. /Lajmi.net/