Ejolës i humbë durimi, bërtet më të madhe – Françeska frikësohet dhe mbanë më duar kraharorin

Spektakli i ‘Big Brother VIP Albania’ të martën është karakterizuar më shumë debate por çka është më e keqja, banorët kanë vazhduar të jenë ende më të ashpër më njeri-tjetrin pas përfundimit të tij. Përveç debateve, ata edhe kanë përplasur gota, janë parë duke bërtitur dhe ulëritur, gjithashtu edhe duke qarë, shkruan lajmi.net. Ajo çfarë…

ShowBiz

17/04/2024 15:07

Spektakli i ‘Big Brother VIP Albania’ të martën është karakterizuar më shumë debate por çka është më e keqja, banorët kanë vazhduar të jenë ende më të ashpër më njeri-tjetrin pas përfundimit të tij.

Përveç debateve, ata edhe kanë përplasur gota, janë parë duke bërtitur dhe ulëritur, gjithashtu edhe duke qarë, shkruan lajmi.net.

Ajo çfarë është dukur më e pazakontë ishte e bërtitura e Erjolës, ku Françeskës për pak sa nuk i ka ‘pushuar’ zemra.

Françeska dukej e frikësuar, mbante kraharorin me duar dhe mbyllte veshët.

Siç duket banorëve iu ka humbur durimi tashmë. /Lajmi.net/

@bobealb

Lot #erjoladoci #eglaceno #bigbrothervipalbania #bigbrother #ilnisaagolli #meritonmjekiqi #romeoveshaj #heidibaci #juliandeda #ledionlico #albania #albanian #albania🇦🇱 #alb #viral #viralvideo #viraltiktok #shqip #shqipe #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #viraltqr #fyp #fypシ

♬ Originalton – 𝐒𝐄𝐊𝟏