Edona James jep deklaratën e fortë: Burrat shqiptar e marrin nusen për nënën e nuk ndalen tu tradhëtu

Transgjinora Edona James ka dhënë një deklaratë të fortë për burrat shqiptar. Ajo u pyet “Çka të shkon nerva të burrat shqiptar”, nga publiku i emisionit Libero, shkruan lajmi.net. Edona u shpreh se i shkojnë nerva burrat shqiptar që janë të martuar dhe i shikojnë gratë e e huaja. “Më shkon nerva më fal tash…

ShowBiz

22/06/2024 11:29

Transgjinora Edona James ka dhënë një deklaratë të fortë për burrat shqiptar.

Ajo u pyet “Çka të shkon nerva të burrat shqiptar”, nga publiku i emisionit Libero, shkruan lajmi.net.

Edona u shpreh se i shkojnë nerva burrat shqiptar që janë të martuar dhe i shikojnë gratë e e huaja.

“Më shkon nerva më fal tash që po foli, se shumica janë të martuar edhe i shikojnë gratë e huaja duq. Qajo më shkon nerva, pse ti burrë po e merr një gru kur nuk ta don nana, nana ta don grun por ti nuk po e don për këtë ti po i shikon tjera gra se nuk je lumtur me grun tende”, ka thënë Edona.

Ndryshe, Edona u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në Big Brother VIP Kosova./Lajmi.net/

YouTube player