Kaderi duket ‘përvëluese’ afër Lumbardhit në fotot e fundit në Instagram

Kaderi dhe Lumbardhi po shijojnë që disa ditë pushimet në bregdetin shqiptar. Çifti nuk po hezitojnë aspak të ndajnë me ndjekësit edhe foto të nxehta, shkruan lajmi.net. Modelja kësaj radhe ka postuar disa foto me bikini, e shtrirë afër Lumit. Nuk kanë munguar as puthjet nga dyshja simpatike. Ndërkaq, mbishkrimi i fotove ishte tejet romantik.…

ShowBiz

21/06/2024 15:45

Kaderi dhe Lumbardhi po shijojnë që disa ditë pushimet në bregdetin shqiptar.

Çifti nuk po hezitojnë aspak të ndajnë me ndjekësit edhe foto të nxehta, shkruan lajmi.net.

Modelja kësaj radhe ka postuar disa foto me bikini, e shtrirë afër Lumit.

Nuk kanë munguar as puthjet nga dyshja simpatike.

Ndërkaq, mbishkrimi i fotove ishte tejet romantik.

“Romeo dhe Juliet”, ka shkruar Kaderi në Instagram./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KaderKicaj (@kaderkicaj_)