Dy aktorë kosovarë pjesë e “BBVK”

Sonte ka filluar spektakli më i madh i organizuar ndonjëherë në Kosovë. “Big Brother VIP Kosova”, ka hapur dyert sot për 14 banorë, shkruan lajmi.net. Banorët do të jenë brenda mureve të shtëpisë së “BBVK” për 100 ditë. Djali i aktorit tashmë të ndjejë Cimës, Artani dhe aktorja Arta Selimi. Ndryshe, banorët kanë synimin për…

ShowBiz

05/12/2022 23:10

Sonte ka filluar spektakli më i madh i organizuar ndonjëherë në Kosovë.

“Big Brother VIP Kosova”, ka hapur dyert sot për 14 banorë, shkruan lajmi.net.

Banorët do të jenë brenda mureve të shtëpisë së “BBVK” për 100 ditë.

Djali i aktorit tashmë të ndjejë Cimës, Artani dhe aktorja Arta Selimi.

Ndryshe, banorët kanë synimin për të fituar çmimin prej 200 mijë euro./Lajmi.net/