Dua Lipa komentohet sërish nga gjiganti i rrjeteve sociale “Facebook”: Dua Lipa mbretëresha e Shqipërisë

Dua Lipa, është këngëtarja shqiptare me famë botërore që pas festivalit të “Sunny Hill”, u komentua jashtëzakonisht shumë. Përtej kësaj, Dua po merr komente edhe nga rrjeti social “Facebook”, shkruan lajmi.net. Ditë më parë ajo u komentua nga “Facebook” lidhur me veshjen e saj në njërin nga postimet e saj nga “Sunny Hill”. “Ajo është…

ShowBiz

17/08/2022 09:59

Dua Lipa, është këngëtarja shqiptare me famë botërore që pas festivalit të “Sunny Hill”, u komentua jashtëzakonisht shumë.

Përtej kësaj, Dua po merr komente edhe nga rrjeti social “Facebook”, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë ajo u komentua nga “Facebook” lidhur me veshjen e saj në njërin nga postimet e saj nga “Sunny Hill”.

“Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme”, shkruhej në komentin e bërë në postimin e Duas.

Por ky nuk është komenti i vetëm, pasi nga fotot e postuara nga pushimet e saj në Shqipëri, gjiganti i rrjeteve sociale, “Facebook” ka komentuar sërish tek këngëtarja shqiptare.

“Dua Lipa mbretëresha e Shqipërisë”, shkruan gjiganti i rrjeteve sociale./Lajmi.net/