Drita – Antwerp, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Drita – Antwerp, e vlefshme për kualifikimet e Conference League. Ndeshja do të fillojë në orën 20:00 dhe do të luhet në “Fadil Vokrri”, transmeton lajmi.net. Përballja e parë në mes të këtyre skuadrave përfundoi me rezultat 0-0. Më poshtë gjeni 11-shet startuese. /Lajmi.net/

Sport

28/07/2022 18:38

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Drita – Antwerp, e vlefshme për kualifikimet e Conference League.

Ndeshja do të fillojë në orën 20:00 dhe do të luhet në “Fadil Vokrri”, transmeton lajmi.net.

Përballja e parë në mes të këtyre skuadrave përfundoi me rezultat 0-0.

Më poshtë gjeni 11-shet startuese. /Lajmi.net/