“Dhezet” Adelina Tahiri, thyen edhe pjatat në një mbrëmje muzikore

Artistja shqiptare, Adelina Tahiri është parë duke bërë gjeste të pahijshme.

ShowBiz

21/06/2022 12:54

Disa postime të këngëtares marrin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë, shkruan lajmi.net

Së fundmi në një InstaStory krijuesja e disa hiteve ndau një video nga një festë.

Aty, Adelina shihet duke kënduar dhe thyer pjatat. /Lajmi.net/