Dafina Zeqiri përkrah hapur dy banorët: Team Efi & Luiz

Luizi dhe Efi tashmë kanë rrëmbyer zemrat e shqiptarëve. Shumë personazhe publike kanë treguar mbështetjen e tyre për dyshen e famshme në “BBVA”, shkruan lajmi.net. Së fundi një simpati për ta ka treguar edhe një këngëtare shumë e sukseshme shqiptare. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin. Dafina përmes një storje në ‘Instagram’ ka zbuluar se është…

ShowBiz

31/01/2023 23:38

Luizi dhe Efi tashmë kanë rrëmbyer zemrat e shqiptarëve.

Shumë personazhe publike kanë treguar mbështetjen e tyre për dyshen e famshme në “BBVA”, shkruan lajmi.net.

Së fundi një simpati për ta ka treguar edhe një këngëtare shumë e sukseshme shqiptare.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin.

Dafina përmes një storje në ‘Instagram’ ka zbuluar se është shikuese e “BBVA”.

“Team Efi & Luiz”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/