Çifti Romeo dhe Heidi, surprizohen nga ‘Vëllai i Madh’: Vendosen në një dhomë hoteli

Surprizat nga ‘Vëllai i Madh’ për banorët nuk kanë ndalur as prajmin e kaluar në ‘Big Brother VIP Albania’. Përveç Françeskës të cilës i ka ardhur në vizitë nëna e saj, edhe çifti Romeo dhe Heidi janë befasuar nga produkusioni, shkruan lajmi.net. Ata janë dërguar në një dhomë hoteli të rregulluar brenda shtëpisë. Dyshja mund…

ShowBiz

24/04/2024 10:43

Surprizat nga ‘Vëllai i Madh’ për banorët nuk kanë ndalur as prajmin e kaluar në ‘Big Brother VIP Albania’.

Përveç Françeskës të cilës i ka ardhur në vizitë nëna e saj, edhe çifti Romeo dhe Heidi janë befasuar nga produkusioni, shkruan lajmi.net.

Ata janë dërguar në një dhomë hoteli të rregulluar brenda shtëpisë.

Dyshja mund të qëndrojnë aty aq sa dëshirojnë, mund të ftojnë edhe banorë të tjerë dhe mund të dalin sa herë që duan që t’iu bashkohen konkurrenteve./Lajmi.net/