A po përçahet grupi i Oltës? Kristi më i afërt me Luizin dhe Maestron

Të shtunën e kaluar, Kristi, u surprizua nga babai i tij, Robert Aliaj. E në media, konsiderohej si një mesazh për të, për të reflekuar, shkruan lajmi.net. Madje, teksa përshendetej me Kristin, Roberti i thoshte që të kishte kujdes ndaj Oltës. Ani pse jo direkt, qëndrimi i Kristit ka ndryshuar. Ai po kalon kohë dukshëm…

ShowBiz

09/02/2023 11:13

Të shtunën e kaluar, Kristi, u surprizua nga babai i tij, Robert Aliaj.

E në media, konsiderohej si një mesazh për të, për të reflekuar, shkruan lajmi.net.

Madje, teksa përshendetej me Kristin, Roberti i thoshte që të kishte kujdes ndaj Oltës.

Ani pse jo direkt, qëndrimi i Kristit ka ndryshuar.

Ai po kalon kohë dukshëm më shumë me Luizi, shoqëruar edhe me Maestron.

E duket se ai ka nisur të ndryshojë grupin e tij dhe duke “krisur” raportet me Oltën./Lajmi.net/