13 vjeçari nga Kosova që mahniti jurinë e “The Voice Kids” në Gjermani – Lajmi.net
13 vjeçari nga Kosova që mahniti jurinë e “The Voice Kids” në Gjermani
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:33, 14 March 2018
U dëshmua edhe njëherë fuqishëm se Kosova ka talentë të shumtë.

Besim Karpuzi nga Shala e Lipjanit është zëri  i radhës që mahniti të huajt, shkruan lajmi.net

13 vjeçari ka lënë gojëhapur jurinë e ‘The Voice Kids’ në Gjermani duke performuar këngën ‘The Rainbow Connection’ në një mënyrë shumë profesinale.

Kujtojmë se ai është nipi i Xhavit Drenorit, asamblistit të zëshëm të Drenasit, ish kandidat për kryetar të kësaj komune./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO