“Verona u tregua materialiste”, tha Bledi i cili e komentoi deklaratën e saj

Bledi Mane është një nga opinionistët e edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova. Ai gjatë tërë kohës jep deklarata të ashpra për banorët dhe nuk e ruan veten nga to, shkruan lajmi.net. Pasi Verona, e fejuara e Bucit ishte brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova ai komentoi edhe atë. “Verona u tregua…

ShowBiz

01/12/2023 23:40

Bledi Mane është një nga opinionistët e edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova.

Ai gjatë tërë kohës jep deklarata të ashpra për banorët dhe nuk e ruan veten nga to, shkruan lajmi.net.

Pasi Verona, e fejuara e Bucit ishte brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova ai komentoi edhe atë.

“Verona u tregua materialiste”, tha Bledi i cili e komentoi deklaratën e saj.

Në fillim Verona i tha Bucit se çmimi i madh ishte përballë tij e më vonë i tha mos dil pa ma sjellur çmimin e madh.

Këtë fjali të saj Bledi e kuptoi si materializëm. /Lajmi.net/