Formacionet zyrtare: Uells – Angli, Iran – ShBA

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjet Uells – Angli dhe Iran – ShBA. Dy ndeshjet e grupit B luhen sonte me fillim nga ora 20:00, shkruan lajmi.net. Kombëtarja e Iranit dhe ajo e ShBA-ve luajnë një përballje direkte, me shumë gjasë për pozitën e dytë në grup. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për…

Sport

29/11/2022 18:55

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjet Uells – Angli dhe Iran – ShBA.

Dy ndeshjet e grupit B luhen sonte me fillim nga ora 20:00, shkruan lajmi.net.

Kombëtarja e Iranit dhe ajo e ShBA-ve luajnë një përballje direkte, me shumë gjasë për pozitën e dytë në grup.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për dy ndeshjet. /Lajmi.net/