Egla fitoj çmimin 100 mijë euro, Meritoni: Pse nuk e pranon që fitoren ta dhamë unë dhe Ilnisa

Ka pak ditë që kur ka përfunduar edicioni i tretë i Big Brother dhe fituese e këtij edicioni është shpallur aktorja Egla Ceno. Mirëpo sonte ka filluar “Post Big Brother” dhe as tani nuk po ndalin se debatuari ish banorët, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe Meritoni i ka thënë Eglës që ajo duhet të pranoj që…

ShowBiz

28/05/2024 21:50

Ka pak ditë që kur ka përfunduar edicioni i tretë i Big Brother dhe fituese e këtij edicioni është shpallur aktorja Egla Ceno.

Mirëpo sonte ka filluar “Post Big Brother” dhe as tani nuk po ndalin se debatuari ish banorët, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe Meritoni i ka thënë Eglës që ajo duhet të pranoj që çmimin e ka fituar nga ai dhe Ilnisa.

“Egla pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa, ishte momenti i “Dhomës se Bardhë “ ku ti u viktimizove”, i është drejtuar Meritoni, Eglës.

Ndërsa Egla ia ka kthyer duke i thënë se ai asnjëherë nuk ka qenë në llogaritë e saja.

Meriton ti je djali i bukur, i shëndosh, i gjatë por ti nuk ke qenë në llogaritë e mia kurrë, me vjen keq Meriton”, ia ka kthyer Egla.

Me tej Egla është shprehur se kundërshtar në lojë ka pasur vetëm Julin dhe Romeon./Lajmi.net/