Bardhi thyen rekordin, katër performanca brenda një dite

Koncerte të shumta e mbrëmjet muzikore po i karakterizojnë këto ditë artistët shqiptar. Ata po përformojnë brenda dhe jashtë trojeve shqiptare hitet e tyre, shkruan lajmi.net. E artisti i njohur shqiptar Bardhi ka paralajmëruar brenda një dite katër performanca. ‘Nesër katër performanca, katër qytete. Mezi po pres me ju pa”, shkroi ai krahas imazheve në…

ShowBiz

06/08/2022 18:11

Koncerte të shumta e mbrëmjet muzikore po i karakterizojnë këto ditë artistët shqiptar.

Ata po përformojnë brenda dhe jashtë trojeve shqiptare hitet e tyre, shkruan lajmi.net.

E artisti i njohur shqiptar Bardhi ka paralajmëruar brenda një dite katër performanca.

‘Nesër katër performanca, katër qytete. Mezi po pres me ju pa”, shkroi ai krahas imazheve në InstaStory.

Me këto performanca Bardhi thyen rekordin e të gjithë artisteve pasi deri tani një artist ka arritur të mbajë deri në tri sosh brenda një dite. /Lajmi.net/