11 femrat super-seksi që i ka pasur Ronaldo gjatë vitit 2016 (FOTO)

Crtistiano Ronaldo po përgatitet që të mbyllë një vit të paharrueshëm pasi fitoi Ligën e Kampioneve me Real Madrid dhe Kampionatin Europian me Portugalinë.

Sport

22/11/2016 17:34

Por edhe jeta jashtë fushës së lojës e portugezit nuk ka qenë aspak keq.

Ronaldo ka ndërruar shumë partnere dhe thuajse çdo muaj ka qenë na faqet e gazetave rozë me nga një bukuroshe të re.

259553  

Cristina Buccino

259554

Eiza Gonzales

259555

Elisa Panicis

259556  

Daniella Grace

259557

Aleandra Manriquez

259558

Cansu Taskin

Chloe Green at The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1 UK Premiere in London

Chloe Green

259560 

Nataly Rincon

259561

Alena Alxendrova

259562

Marisa Mendes

Desire Cordero

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6