Dembele për pak sa nuk humbi telefonin teksa festonte fitoren e Barçës në “El Clasico”

Ousmane Dembele dhe Pedri mbështetën Barcelonën në tribunat e Camp Nou gjatë El Clasico të dielën e kaluar, ku Barcelona fitoi me rezultatin 2 me 1 ndaj Real Madrid. Dembele ishte aq i gëzuar për fitoren e minutës së fundit kundër Madridit, saqë i ra edhe telefoni teksa festonte suksesin e ekipit të tij. Mesfushori…

Sport

21/03/2023 20:03

Ousmane Dembele dhe Pedri mbështetën Barcelonën në tribunat e Camp Nou gjatë El Clasico të dielën e kaluar, ku Barcelona fitoi me rezultatin 2 me 1 ndaj Real Madrid.

Dembele ishte aq i gëzuar për fitoren e minutës së fundit kundër Madridit, saqë i ra edhe telefoni teksa festonte suksesin e ekipit të tij.

Mesfushori spanjoll, Pedri e përqafoi i lumtur teksa Barça fitoi ndeshjen 2-1.