Granada-Real Madrid, fituesi përcaktohet në minutën e 85-të

Real Madridi e ka mposhtur Granadan 2:1, me golat e Karim Benzema dhe Luca Modric. Golin e vetëm për vendësit e shënoi El Arabi.

Sport

07/02/2016 22:21

http://www.dailymotion.com/video/x3qxo86_0-1-karim-benzema-goal-spain-primera-division-07-02-2016-granada-cf-0-1-real-madrid_sport

http://www.dailymotion.com/video/x3qxt8n_el-arabi-goal-1-1-granada-vs-real-madrid-07-02-2016_sport

http://www.dailymotion.com/video/x3qxviq_luka-modric-goal-hd-granada-cf-1-2-real-madrid-07-02-2016_sport