Sigal Prishtina-Peja, mbyllet pjesa e parë

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Pejës.

Sport

07/02/2016 19:47

Vendësit janë treguar më të mirë se mysafirët, duke i mbyllur 2 çerekët e parë në epërsi.

44:31 është rezultati i pjesës së parë, me bardhekaltërit që janë më afër fitores falë avancimit në 13 pikë, përcjellë “Lajmi.net”.

Atmosfera në shtëpinë e kryeqytetasve është e zjarrtë.