Mbyllet Chelsea-Man Utd, goli në fund ndryshon gjithçka

Jesse Lingard dhe Diego Costa kanë shënuar gola në barazimin 1:1 mes Chelseat dhe Manchester Unitedit, që u zhvillua në "Stamford Bridge".

Sport

07/02/2016 18:52

https://www.dailymotion.com/video/x3qxa9j_0-1-jesse-lingard-chelsea-v-manchester-utd-07-02-2016-hd_sport

http://www.dailymotion.com/video/x3qxcfw_diego-c-osta-goal-1-1-chelsea-fc-vs-manchester-united_sport