Tifozja e Messit dhe Barcelonës, pushton mediat ‘online’

Ka shpërthyer në rrjetet sociale një tjetër tifoze e Lionel Messit.

Sport

05/02/2016 17:29

Fansja e Barcelonës, Livia Gullo, ka pushtuar mediat ‘online’ me fotografitë e postuara.

Ajo i ka shfaqur linjat tërheqësore trupore, duke e veshur një fanellë të Barcelonës, përcjellë “Lajmi.net”.

Fotografitë e brazilianes 23-vjeçare po bëjnë xhiron e botës në rrjetet sociale.

115452353-be53dbef-c0b0-4aa8-a7c4-fd3f26b5dc37

115531839-03ecc5eb-4da3-489f-bcd0-6bbdbdecce77

115536620-747140ba-85b3-45c8-9633-59488983a53c

115545426-7806376d-0b52-4ae6-9005-12954e30096a

121333506-bb7b5269-a380-46d1-940c-72dc8f6d8d8c