Babai i Neymarit tronditë Barcelonën

Babai i Neymarit ia ka dhënë një lajm katastrofal Barcelonës.

Sport

04/02/2016 16:11

Ai ka theksuar që djali i tij nuk ka pse të rinovojë me Barcelonën tani.

“Biri im nuk ka nevojë që të rinovojë me klubin e Barcelonës”, ka deklaruar babai i Neymar, shkruan “Marca”, përcjellë “Lajmi.net”.

Kjo deklaratë i ka hedhur edhe më shumë benzin zjarrit, pasi që tani edhe më shumë flitet për një largim të Neymar në drejtim të Premierligës, ku Manchester United dhe Manchester City janë bërë gati për të dhënë shumën e çmendur prej 190 milionë eurove.