Barcelona turpëron Valencian me shtatë gola (VIDEO)

Barcelona pothuajse është kualifikuar në finale të Copa del Rey.

Sport

03/02/2016 22:51

Barcelona e ka mposhtur Valencian 7:0, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Copa del Rey.

Suarez realizoi katër gola dhe Messi e shtoi një hat-trick, në këtë fitore të thellë të katalunasve.

Në këtë përballje Shkodran Mustafi u përjashtua me karton të kuq, dhe do t’i mungoi Valencias në ndeshjen e kthimit, e cila sipas të gjitha gjasave do të luhet vetëm sa për numra.

YouTube player