Zbulohet fanella e re e Barcelonës (FOTO)

Janë zbuluar fanellat e reja të Barcelonës për sezonin e ardhshëm. Klasike dhe me ngjyrat tradicionale.

Merkato

02/02/2016 16:10

Kështu do të jetë fanella e parë e Barcelonës për edicionin 2016/17.

Pamjet e para vijnë nga “Todocamisetas”, me fanellën që është më ndryshe se kjo që Barcelona e ka aktualisht, përcjellë “Lajmi.net”.

Tifozët katalunas e kanë mirëpritur dizajnin e fanellës së re.

primera-imagen-de-la-posible-camiseta-del-barca-2016-17 (1)