Neymar – Real Madrid, lajmi i ditës

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar, mund të transferohet në Real Madrid.

Sport

02/02/2016 10:45

Neymar mund të transferohet në Real Madrid.

Sulmuesi i Barcelonës spekulohet me largim nga Camp Nou pas përfundimit të këtij sezoni.

Kurse, sipas mediave spanjolle ai kërkohet nga “Los Blancos” dhe mund të transferohet në Santiago Bernabeu, përcjell “Lajmi.net”.

Neymar ishte objektiv i Realit edhe para se të transferohej në Barcelonë.

Kurse, në verën e vitit të kaluar ai u kërkua edhe nga Manchester United.