Real Madrid-Espanyol, notat e futbollistëve

Cristiano Ronaldo është zgjedhur futbollisti i ndeshjes Real Madrid-Espanyol, por nota shumë të mira kanë marrë edhe Karim Benzema dhe James Rodriguez. Befason ky i fundit që vinte pas një forme katastrofale.

Sport

31/01/2016 22:56

Real Madrid: Navas 6, Carvajal 6.5, Varane 6, Ramos 6, Marcelo 7, Modric 7, Isco 7, Rodriguez 8, Benzema 8, Ronaldo 8.5.

Espanyol: Arlauskis 5, Lopez 5, Gonzalez 5, Roco 4, Duarte 5, Sanchez 5, Diop 4.5, Perez 5, Jordan 5.5, Sevilla 5, Mamadou 5