Kush i ofroi Adelinës 6 milionë euro për ta kaluar natën bashkë? (Video)

E ftuar mbreme ne emisionin "Oktapod" te Turjan Hyskes, Adelina Berisha ka thene se nuk është paraja dhe fama gjithçka për të.

ShowBiz

30/01/2016 16:36

Në rubriken “Dislike” te “Oktapod”, Adelina i është përgjigjur komentit të një fansi, i cili jepte 10 mijë euro për të qenë një natë me të.

Moderatori i emisionit, Turjan Hyska e ka “ngacmuar” Adelinen e deri në fund te intervistës, duke e shtuar shumën deri ne 6 milionë euro dhe ajo serish ka thënë se me askënd nuk shkon për sado që të jetë shuma. /albeu.com/

YouTube player
YouTube player