Real Betis-Real Madrid, rezultat i papritur

Real Betis dhe Real Madrid kanë ndarë pikët duke luajtur baras 1:1. Cejudo shënoi euro-gol për mysafirët, ndërsa shifrat i barazoi Karim Benzema.

Sport

24/01/2016 22:19

http://www.dailymotion.com/video/x3o67h0_all-goals-and-highlights-hd-real-betis-1-1-real-madrid-24-01-2016-hd_sport

http://www.dailymotion.com/video/x3o691q_karim-benzema-goal-hd-real-betis-1-1-real-madrid-la-liga-24-01-2016-hd_sport