10 skuadrat që kanë siguruar kalimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Dhjetë ekipe kanë siguruar kalimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve.

Sport

22/11/2016 22:58

Në kuadër të xhiros së pestë të Ligës së Kampionëve sonte janë zhvilluar tetë ndeshje, dhe deri më tani, një vend për fazën tjetër kanë siguruar vetëm dhjetë ekipe.

Arsenal, PSG, Atlético, Bayern, Monaco,Leverkusen, Dortmund, Real Madrid, Leicester dhe Juventus, janë ekipet që e kanë të sigurt kalimin në fazën tjetër.

Kanë mbetur edhe gjashtë skuadra për t’u kompletuar faza e dytë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.