Detaji që i iku të gjithëve, Donaldi bëri këtë shenjë me dorë pas shpinës së Beatrixës, për ti çuar sinjal Borës?

23:19 | 1 Dhjetor 2021

Mbrëmë para se të përfundonte spektakli i Big Brother VIP Albania, banorët zgjodhën dyshen, Donald dhe Beatrix për të fituar një darkë të organizuar nga produksioni.

Madje për këtë ka pasur një reagim edhe nga Olti Curri, i cili ka pranuar mesazhe rreth kësaj.

Si duke Donaldi paska bër një shenjë mbrapa shpinës së Beatrixit e cila po aludohet se është shenjë për Borën

Madje, një ndjekës i tij ka treguar se kjo shenjë në Amerikë përdoret për t’i çuar sinjal një personi të dashur, duke nënkuptuar kështu fjalën “Të Dua”.

Tashmë, rriten dyshimet se Donaldi është duke krijuar lojë brenda shtëpisë./Lajmi.net/