Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

​Shikoni si duket ‘qeni më i gjatë’ në botë

22:51 | 16 Shtator 2019

Një fotografi e qenit për të cilin besohet të jetë më i gjati në botë, është postuar në profilin e Instagram – LADbible.

Videoja u shikua nga më shumë se 160,000 njerëz.

Disa komentuan se qeni ishte i lezetshëm, ndërsa të tjerët ishin nënçmues.

“Nuk është qen, është kalë. Vendoseni shalën në atë send dhe hipni mbi të kur të perëndojë dielli”.

 

View this post on Instagram

 

This is easily the longest dog I have ever seen ? (@eriszoi)

A post shared by LADbible (@ladbible) on