Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

​Flaka kaplon orën dhe shtyllën elektrike në Vushtrri

19:57 | 21 Shkurt 2020

Në mbrëmjen e sotme zjarri ka përfshi orë elektrike dhe një shtyllë në Vushtrri.

Qytetarët bëjnë të ditur për KosovaPress, se policia dhe zjarrfikësit janë njoftuar dhe zjarrfikësve u është dashur 55 minuta që të arrijnë në vendin e ngjarjes.

Zjarri ka ndodhur në rrugën “Blerim Saraqi” në Vushtrri.