Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

​Ambasada e Kosovës në Gjermani me njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët

22:00 | 22 Maj 2020

Me rastin e Festës së Fiter Bajramit, puna me palë në Ambasadën dhe konsullatat e Kosovës në Munih, Stuttgart, Frankfurt, Hamburg, Dyseldorf nuk do të zhvillohet të hënën më datë 25 maj.

Me këtë rast Ambasada e Kosovës në Gjermani falënderon qytetarët për mirëkuptim, thuhet në një njoftim të publikuar në Facebook nga ana e kësaj ambasade.