ZYRTARE: Zidane zgjedh ekipin për Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
ZYRTARE: Zidane zgjedh ekipin për Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:01, 5 September 2017
Zinedine Zidane ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar të Real Madridit për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Lista e të ftuarve

Portierët: Keylor Navas, Casilla dhe Luca Zidane

Mbrojtësit: Sergio Ramos, Marcelo, Carvajal, Vallejo, Varane, Nacho, Theo, Achraf, Tejero, Quezada, Manu Hernando edhe José León,

Mesfushorët: Kroos, Modric, Casemiro, Lucas Vázquez, Marcos Llorente, Asensio, Isco, Kovacic, Ceballos, Óscar Rodríguez dhe Franchu

Sulmuesit: Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale, Borja Mayoral dhe Dani Gómez. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals