Zyrtare: Ylli i Shqipërisë mungon ndaj Italisë – Lajmi.net
Zyrtare: Ylli i Shqipërisë mungon ndaj Italisë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:09, 20 March 2017
Shqipëria do ta ketë një mungesë të madhe për dy ndeshjet e radhës.

Bëhet fjalë për mbrojtësin Mërgim Mavraj, i cili nuk është rikuperuar me kohë.

“Mavraj nuk është ftuar sepse nuk është gati. Ai dëshiron të luajë, por mjekët kanë konfirmuar që ai nuk është gati”, deklaroi De Biasi në konferencë, përcjellë “lajmi.net”.

Kosovari do të jetë një mungesë e madhe, pasi që prej vitesh është shtylla e ekipit kuqezi. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Mergim Mavraj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble