ZYRTARE: Ylber Ramadani bëhet me skuadër të re – Lajmi.net
ZYRTARE: Ylber Ramadani bëhet me skuadër të re
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSportSporti Vendor 23:47, 13 July 2017
Ylber Ramadani më në fund e ka të qartë të ardhmen e tij.

Është Partizani i Tiranës, ish klubi i deritanishëm që ka konfirmuar përfundimin e marrëveshjes me danezët e BK Velje.

“lber Ramadani, tashmë është zyrtarisht pjesë e danezëve të Velje BK, klub me të cilin ka nënshkruar edhe një kontratë 2 vjeçare me opsion rinovimi edhe për një tjetër sezon. Mesfushori i cili sezonin e fundit dhuroj një paraqitje shumë pozitive me të kuqtë, falë marrëveshjes së arritur dhe firmosur mes dy klubeve do të vijojë aventurën e tij në kampionatin nordik. Gjithçka është mbyllur pozitivisht sipas të gjitha kushteve të firmosura në kontratë mes 2 klubeve”, thuhet në njoftimin e Partizanit.

“Klubi falenderon Ylber Ramadanin për kontributin e dhënë me fanelën e kuqe dhe i uron suksese të mëtejshme në karrierë”, vazhdon urimi i Partizanit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO