ZYRTARE: Wilshere lojtar i West Hamit – Lajmi.net
ZYRTARE: Wilshere lojtar i West Hamit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:00, 9 July 2018
Jack Wilshere karrierën do ta vazhdojë te West Ham United.

Mesfushori anglez i Arsenalit, është zyrtarizuar te skuadra tjetër nga Londra, West Ham United.

West Ham United në faqen zyrtare të klubit kanë njoftuar se kanë afruar mesfushorin 26 vjeçar.

Wilshere me West Hamin ka nënshkruar kontratë tri vjeçare.

Lojtari që ka zhvilluar 34 ndeshje me Kombëtaren e Anglisë, është larguar nga Arsenali pas qëndrimit prej 17 viteve./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO