ZYRTARE: Werder Bremen zyrtarizon Rashicën – Lajmi.net
ZYRTARE: Werder Bremen zyrtarizon Rashicën
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:06, 31 January 2018
Faqja zyrtare e ekipit në fjalë ka bërë të ditur se Rashica 21 vjeç nesër do të ketë takimin e parë me bashkëlojtarët e ri të skuadrës.

Milot Rashica, posa u zyrtarizua nga ekipi i tij i ri, Werder Bremen.

Ish futbollisti i Vushtrrisë, Rashica, që dy vitet e kaluara i kaloi te Vitesse e Eredivisies, tashmë ka kaluar testet mjekësore te skuadra gjermane dhe pritet të debutojë shpejt.

Faqja zyrtare e ekipit në fjalë ka bërë të ditur se Rashica 21 vjeç nesër do të ketë takimin e parë me bashkëlojtarët e ri të skuadrës.

“Jam me të vërtetë i lumtur që jam pjesë e një ekipitë madh nga Bundesliga dhe një ekipi me traditë,” ka thënë ndër të tjera Rashica për faqen zyrtare të Werderit.

Fjalët kyçe: Milot Rashica, Werder Bremen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool