Zyrtare: Vendim qesharak i FFK-së për ndeshjen që dyshohet se u kurdis – Lajmi.net
Zyrtare: Vendim qesharak i FFK-së për ndeshjen që dyshohet se u kurdis
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 17:32, 26 April 2017
Fuutbollistët e Besës së Pejës që dyshoheshin për trupimin e ndeshjes me Trepçën, janë liruar nga pezullimi në mungesë të provave.

Fjala është për Arben Beqirin, Fatmir Rexhën dhe Vildan Gutiq.

Vendimi ka ardhur nga Komisioni Disiplinor pranë FFK-së.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble